اسکلت روش مهندسی یادگیری

توضیحات:

آیا این امکان وجود دارد که شما تجربه ی یک‌ فرد حرفه ای در یاددهی هر آنچه مراجعتان نیاز دارد را به دست آورید؟ بله ، چرا که نه.
حتی فکر کردن به این موضوع هم فوق العاده هیجان انگیز است.
اما چطور می‌توانیم این امکان را نزد خود داشته باشیم که نقشی به سزا در آموزش هر مهارت یا حل مسائل یادگیری داشته باشید. به طوری که کودکانی ساده تر و شادتر در فرایند یادگیری داشته باشیم. و از اصرار و تکرار بیهوده پرهیز کنید.
و‌‌ در پس آن به رضایت خانواده و خرسندی خودمان به خاطر این حد از مثمر ثمر بودن برسیم. در 3:30 کاملا مفید به هنر دست یابی به این مهم پرداخته ایم.

نوع دوره: آفلاین
مدت دوره: 3.5 ساعت

قیمت اصلی 1,600,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,120,000 تومان است.

فرم ثبت مشاوره

درباره دوره و سرفصل ها:

عمود خیمه ی روش نوین مهندسی یادگیری اصول و مبانی آن است که همچون اسکلتی در کالبد روش ها و تکنیک ها جا گرفته است. نیاز است همه ی عزیزانی که می خواهند از این روش استفاده نمایند از آن آگاه باشند. این دوره مخصوص کاردرمانگران، روانشناسان، گفتاردرمانگران و همه ی عزیزانی است که در عرصه‌ ی یاددهی هر توانایی یا مهارتی فعالیت می‌نمایند. این دوره پیش نیاز همه ی جلسات دیگر روش نوین مهندسی یادگیری می‌باشد و به عنوان پایه و اسکلت اصلی مفاهیم آن در تمامی جلسات و در یاددهی در هر حوزه ای باید مد نظر قرار بگیرد.

سرفصل های دوره :
⁃ اهمیت و‌ضرورت مفاهیم و مبانی مقدماتی
⁃ روش نوین مهندسی یادگیری در حل مسائل یادگیری
⁃ فراگیری در مقابل یادگیری و تجربه ی آهان
⁃ برنامه کلی در روش مهندسی یادگیری
⁃ تکلیف از ساخت تا اجرا
⁃ هنر تمرین دهی
⁃ مولفه های موثر در ساخت و اجرا
⁃ الگوریتم طراحی تکلیف بر اساس مکانیسم های درگیر در یادگیری
⁃ مبانی نظری مکانیسم‌های درگیر در مشکلات یادگیری
⁃ مبانی یادگیری و مراحل آن
⁃ مبانی شناختی پایه اعم از توجه / ادراک/ حافظه
⁃ یادگیری و ساختار مرتبط عصبی آن
⁃ الزام نگاه کل نگر و تحلیل جزء نگر
⁃ اتحاد درمانی

سوالات متداول:

بله کاملا. البته بستگی به میزان علاقه و دانش فرد دارد. این دوره بسیار پر مغز می‌باشد و همه چیز را از الفبای توانبخشی شروع نکرده است. دانش پذیر این دوره لازم است پر انگیزه باشد. ترجیح بنده مقایسه دوره با دوره های دیگر است تا تفاوت و ارزش آن دریافت شود.اگر به عنوان اولین دوره‌ی آموزشی‌تان استفاده می‌نمایید، می‌توانید مطمئن باشید نظیر این دوره را یافت نخواهید کرد.
این دوره تمرینات کاربردی دارد. و طبق گزارش دانش پذیران با دریافت بیست درصد از دوره نیز توانسته اند نتایج بسیار خوبی خلق کنند. اما با توجه به اینکه این دوره برای همکاران در نظر گرفته شده و تحلیل ها تخصصی انجام می‌شود ، استفاده از این دوره برای مادران توصیه نمی‌شود. و در صورت استفاده نیاز است از مربیان مجموعه به صورت انلاین طی کار با کودکشان مشاوره بگیرند.
پس از ثبت نام لایسنسی در اختیار شما قرار می‌ گیرد که با استفاده از آن، از طریق یک دستگاه می‌توانید به دوره تا یکسال پس از ثبت نام دسترسی داشته باشید. نحوه ی استفاده کاملا برای شما شرح داده می‌شود. و سوالات شما توسط پشتیبان پاسخ داده می‌شود.فیلم به صورت mp۴ در اپلیکیشن اسپات‌پلیر.
دوره مخصوص چه کسانی است. درمانگرانی که در حوزه‌ی یادگیری کودکان مشغول به کارند و دانشجویان علاقه مند به کار در این حوزه هم می توانند از این دوره بهره بگیرند.
این دوره پیش نیازی ندارد.
برای دریافت گواهینامه می‌بایست از طریق پنل کاربری وارد بخش ویرایش پروفایل بشوید و از قسمت آپلود گواهینامه، مدرک نظام پزشکی و نظام رواشناسی خود را ارسال کنید.

مدرس دوره: مونا قدسی

کاردرمانگر و روانشناس، بنیانگذار روش مهندسی یادگیری و صاحب امتیاز برند نردبانینو صاحب مجوز مرکز کاردرمانی سایه در منطقه ۳ تهران به مدت ۱۳ سال، سابقه کار بالینی حرفه‌ای به مدت ۱۸ سال، سابقه‌ی برگزاری دوره‌های روش نوین مهندسی یادگیری به مدت ۷ سال در تهران و شهرهای مختلف ایران

19 دیدگاه برای اسکلت روش مهندسی یادگیری

 1. محمدی (کاردرمانگر)

  اگه دنبال یه دوره عالی که خیلی خوب مطالب دسته بندی و ارایه شده باشن هستید بهتون پیشنهاد میکنم همین دوره رو تهیه کنید و بسیار ارزشمند و کاربردی هست.

 2. نسرین حسین پور

  مطالب بسیار کاربردی و به روز هست و هرآنچه که نیاز بود تدریس شده 👌

 3. علی پور(روانشناس)

  درود ☘️✨ دوره بسیار ارزشمند و کاربردی بود، اطلاعاتی که خانم قدسی ارائه دادند واقعا مهندسی شده است و درمانگر بعد از گذروندن این دوره مسیر ذهنی روشنی رو پیدا می کنه

 4. کشفی (کاردرمانگر)

  دوره های مهندسی خانم قدسی یکی از بهترین دوره هایی که به درمانگر کمک میکنه اختلال یادگیری خیلی ساده متوجه بشه و به راحتی بتونه مشکل تجزیه و تحلیل کنه و بهترین برنامه طراحی کنه در طول دوره به درمانگر اموزش داده میشه که چطور خلاقیت خودش بالا ببره و تمرینات متنوع و مناسب وضعیت کودک بسازه که بهترین نتیجه داشته باشه

 5. افسری

  یکی از بهترین دوره هاییی که شرکت کردم و مفاهیم بسیار دسته بندی شده وبسیار خلاق هستند

 6. فرهندی (روانشناس)

  بسیار دوره عالی بود، هم نحوه تدریس، هم به لحاظ مطالبی که تدریس میشد واقعا مباحث کاربردی بود، من با مراجعینم کار کردم و نتیجه اش رو دیدم. واقعا تفاوت این دوره با دوره هایی که توسط اساتید دیگه تدریس شده کاملا مشهوده. واقعا ممنونم از خانم قدسی و همکارانشون❤️

 7. فائزه (کاردرمانگر)

  دید متفاوتی برای درمانگر ایجاد می‌کنه و این خیلی خوب هست🌻

 8. رنجبر (مشاور)

  به جرات میتونم بگم که یکی از بهترین دوره هایی که شرکت کردم و مفاهیم بسیار دسته بندی شده خلاقانه بود .و خیلی کمک میکرد که با توجه به کیسی که داری دنبال حل مسأله باشی و با توجه به مسأله او تمرین ها رو بسازی بسیار کاربردی بپد،🌱🍀

 9. حسین زاده (درمانگر)

  یه دوره بسیار کامل و کاربردی ، که با توجه به نیازهای یک درمانگر طراحی و اجرا شده👌

 10. مهرانفر (درمانگر اختلالات یادگیری) (خریدار محصول)

  عالی، خصوصا مبحث الگوی ترجیحی که در دوره مطرح شد.

 11. مینا قدوسی کاردرمانگر

  یک دوره بسیار عالی و کاربردی هر انچه که لازم بود به صورت کامل مطرح شد

 12. شهریسوند(کاردرمانگر)

  شرکت در این دوره برای هر فردی که به نوعی با اموزش کودک مرتبط هست رو توصیه میکنم

 13. اسماعیلیون(کاردرمانگر)

  دوره بسیار عالی و پر کاربرد🌸🙏🏻👌🏻👌🏻👌🏻

 14. پریسا جعفری(روانشناس) (خریدار محصول)

  بسیار عالی وکاربردی

 15. پریسا جعفری (روانشناس) (خریدار محصول)

  بسیار مطالب مفید وروش منحصر به فردی بود سپاسگزارم

 16. پریسا جعفری( روانشناس) (خریدار محصول)

  بسیار عالی وبی نظیر بود

 17. برزگر(کاردرمانگر)

  بسیار متفاوت و بی نظیر و مفید

 18. عزیزی(کاردرمانگر) (خریدار محصول)

  دوره بسیار عالی و کاربردی بود.روش آموزش نیز عالی بود.

 19. فاطمه ترک ( کاردرمانگر) (خریدار محصول)

  تدریس عالی و مطالب کاملا کاربردی

دیدگاه خود را بنویسید

دوره های مرتبط

در دانشگاه به ما نمی‌آموزند که در دنیای کسب و کار چکونه ظاهر شویم و مجبور به تجربه هستیم. چراغی لازم است برای حرکت در مسیر کسب و کار که بتوانید حرفه‌ای عمل کنید. در غیر اینصورت حرکتتان کند و مسیرتان سخت خواهد شد.
قطعا تا کنون بارها در اتاق درمان از خود پرسیده اید که “چرا این مفهوم را کودک یاد نمی گیرد؟” بی نظیرترین دوره به صورت کاملا کاربردی و بالینی در اختیار شماست تا مجهز شوید به دانشی شناختی و پایه برای ساخت و اجرای بهینه تکالیف متناسب با اقتضائات ذهنی و شناختی متفاوت کودکانی که به آنها سر و کار دارید.
تصورش هم هیجان انگیز است که مشکلی نباشد که نتوانید در نوشتن و دیکته نویسی حل کنید. این دوره تنها دوره ی کاملا کاربردی و تمرین محور است، که به تفصیل به تمامی مسائل و مشکلات این حیطه پرداخته است. و به شما مهارت پیش بینی و چرایی خطاهای موجود و روش تصحیح آنها را می دهد.