اسکلت روش مهندسی یادگیری

روش نوین مهندسی یادگیری روشی سیستم سازی شده با الگوریتم های تکرار شونده است، که شما را در به مهارت ساخت و اجرای بهتر تکالیف مجهز می کند. در این دوره با اصول و مفاهیم این روش و مبانی نظری پشتوانه ی آن آشنا خواهید شد. این دوره پیش نیاز تمامی دوره های موجود می باشد.
کاربردی ترین و جامع ترین دوره ی تسهیل مهارت خواندن که نه تنها برای کودکان با اختلال خواندن مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه کودکان با مشکلات ذهنی نیز به از این روش بهره می گیرند. و موفقیتشان در کسب مهارت خواندن در کمترین زمان ممکن اتفاق می افتد.
تصورش هم هیجان انگیز است که مشکلی نباشد که نتوانید در نوشتن و دیکته نویسی حل کنید. این دوره تنها دوره ی کاملا کاربردی و تمرین محور است، که به تفصیل به تمامی مسائل و مشکلات این حیطه پرداخته است. و به شما مهارت پیش بینی و چرایی خطاهای موجود و روش تصحیح آنها را می دهد.
قطعا تا کنون بارها در اتاق درمان از خود پرسیده اید که “چرا این مفهوم را کودک یاد نمی گیرد؟” بی نظیرترین دوره به صورت کاملا کاربردی و بالینی در اختیار شماست تا مجهز شوید به دانشی شناختی و پایه برای ساخت و اجرای بهینه تکالیف متناسب با اقتضائات ذهنی و شناختی متفاوت کودکانی که به آنها سر و کار دارید.
قطعا پیدا کردن چنین دوره ای که همه ی مفاهیم مربوط به کلاس اول را دسته بندی کند و به صورت سلسله مراتبی با تکیه بر اصول شناختی به ساخت و آموزش تسک های مربوطه نماید از محالات به نظر می رسید. در این دوره این ناممکن را ممکن کردیم تا کودکان ساده تری در آموزش مفاهیم ریاضی کلاس اول داشته باشیم.
باور نکردنی است که در یادگیری مفاهیمی پیشرفته مثل استدلال های چند مرحله ای، عملیاتهای پیشرفته مثل ضرب یا تبدیل واحدها و … کودکانی با اختلالات یادگیری یا مشکلات ذهنی به ادراک برسند. در این دوره سعی شده علاوه بر تمرینات کاربردی این حیطه، به دانش چگونگی ذهنی سازی نیز مجهز شوید.
در دانشگاه به ما نمی‌آموزند که در دنیای کسب و کار چکونه ظاهر شویم و مجبور به تجربه هستیم. چراغی لازم است برای حرکت در مسیر کسب و کار که بتوانید حرفه‌ای عمل کنید. در غیر اینصورت حرکتتان کند و مسیرتان سخت خواهد شد.