حرفه‌ای بودن

توضیحات:

نوع دوره: رایگان
مدت دوره: 2 ساعت

فرم ثبت مشاوره

درباره دوره و سرفصل ها:

همه‌ی ما وقتی وارد بازار کار می‌شویم مجبور به تجربه کردن هستیم و آزمون و خطا ‌می کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی را به دست آوریم. «مانند مسافری هستیم در جاده‌ای تاریک»

در این دوره مختصرا طرح موضوعاتی شده که در وهله‌ی اول یک درمانگر حرفه‌ای باید به آن مجهز باشد تا بتواند برای مسیر کسب و کارتان چراغی باشد. تا سهولت در مسیرتان مهیا شود.

این دوره می‌تواند نگاهتان را در ادامه راه شفاف‌تر کند.

سوالات متداول:

قطعا هر دانشجو نیاز است قبل از ورود به بازارکار این دوره را ببیند.
با خرید دوره به صورت رایگان به صفحه‌ی نمایش دوره راهنمایی خواهید شد.
تمامی درمانگران و مربیان حوزه ی کودک.
پیش نیازی ندارد

مدرس دوره: مونا قدسی

کاردرمانگر و روانشناس، بنیانگذار روش مهندسی یادگیری و صاحب امتیاز برند نردبانینو صاحب مجوز مرکز کاردرمانی سایه در منطقه ۳ تهران به مدت ۱۳ سال، سابقه کار بالینی حرفه‌ای به مدت ۱۸ سال، سابقه‌ی برگزاری دوره‌های روش نوین مهندسی یادگیری به مدت ۷ سال در تهران و شهرهای مختلف ایران

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حرفه‌ای بودن”

دوره های مرتبط

باور نکردنی است که در یادگیری مفاهیمی پیشرفته مثل استدلال های چند مرحله ای، عملیاتهای پیشرفته مثل ضرب یا تبدیل واحدها و … کودکانی با اختلالات یادگیری یا مشکلات ذهنی به ادراک برسند. در این دوره سعی شده علاوه بر تمرینات کاربردی این حیطه، به دانش چگونگی ذهنی سازی نیز مجهز شوید.
قطعا تا کنون بارها در اتاق درمان از خود پرسیده اید که “چرا این مفهوم را کودک یاد نمی گیرد؟” بی نظیرترین دوره به صورت کاملا کاربردی و بالینی در اختیار شماست تا مجهز شوید به دانشی شناختی و پایه برای ساخت و اجرای بهینه تکالیف متناسب با اقتضائات ذهنی و شناختی متفاوت کودکانی که به آنها سر و کار دارید.
روش نوین مهندسی یادگیری روشی سیستم سازی شده با الگوریتم های تکرار شونده است، که شما را در به مهارت ساخت و اجرای بهتر تکالیف مجهز می کند. در این دوره با اصول و مفاهیم این روش و مبانی نظری پشتوانه ی آن آشنا خواهید شد. این دوره پیش نیاز تمامی دوره های موجود می باشد.