تسهیل یادگیری مهارت خواندن

توضیحات:

روش مهندسی یادگیری در ‌تسهیل یادگیری مهارت خواندن برای کودکانی با کمترین توجه و کمترین حافظه موفق بوده است. به طوری که کار با کودکان با اختلال یادگیری در این روش زنگ تفریح تلقی می‌شود و سرعت یادگیری کودک مبتلا به اختلال یادگیری بسیار بسیار سریع خواهد بود.
شما همیشه با کودکانی مواجه می‌شوید که در یادگیری مهارت خواندن از سرعت مناسب برخوردار نیستند و نیازمند روشی تسهیل سازی شده و سلسله مراتبی برای رسیدن به درک خواندن می‌باشند.
درک خواندن شامل دو زیرمجموعه ی اساسی تشخیص کلمه و درک زبان می‌باشد. که در دوره ی حاضر به صورت مبسوط به تمامی دانش، فنون و تکالیف مورد نیاز برای ارتقاء سطح کودک در هر دو زمینه پرداخته ایم.

نوع دوره: آفلاین
مدت دوره: 11 ساعت

به زودی

4,000,000 تومان

فرم ثبت مشاوره

درباره دوره و سرفصل ها:

مونا قدسی در دوره ی فانوس خواندن قدم به قدم برای تشخیص مناسب، طراحی و اجرای تکالیف متناسب با آن تشخیص برای فائق آمدن بر علت را، کنار شماست. به طوری که شما در این دوره مجهز به دانشی می‌شوید که مسئله ی اصلی مشکل خواندن در هر سطح و زمینه‌ای باشد تشخیص دهید و راه حل آن را داشته باشید. پس همین حالا در دوره‌ی فانوس خواندن شرکت کنید.

سر فصل های دوره:
⁃ تعریف تخصصی مسئله خواندن
⁃ اجزای مهارت درک خواندن
⁃ مدل ساده خواندن
⁃ مراحل خواندن
⁃ تعاریف و دانش مربوط به هر مرحله
⁃ طراحی و اجرای تکلیف برای هر مرحله
⁃ بررسی خطاهای احتمالی هر مرحله و حل آنها
⁃ مبانی شناختی درگیر در هر مرحله
⁃ بازسازی در مقابل ساخت
⁃ آگاهی واج شناختی و تمرینات کاربردی
⁃ راهبردهای رمزگشایی و تمرینات کاربردی
⁃ روخوانی و تمرینات کاربردی
⁃ روانخوانی محصولی مشترک و تمرینات کاربردی
⁃ درک مطلب و تمرینات کاربردی
⁃ قوانین هجایی و اصول الفبایی
⁃ درک زبان هم نیاز تشخیص کلمه و تمرینات کاربردی آن
⁃ مثلث پردازش سواد
⁃ مدل بسط داده شده خواندن
⁃ دیدگاهی جدید از خواندن

سوالات متداول:

بله کاملا. البته بستگی به میزان علاقه و دانش فرد دارد. این دوره بسیار پر مغز می‌باشد و همه چیز را از الفبای توانبخشی شروع نکرده است. دانش پذیر این دوره لازم است پر انگیزه باشد. ترجیح بنده مقایسه دوره با دوره های دیگر است تا تفاوت و ارزش آن دریافت شود.اگر به عنوان اولین دوره‌ی آموزشی‌تان استفاده می‌نمایید، می‌توانید مطمئن باشید نظیر این دوره را یافت نخواهید کرد.

این دوره تمرینات کاربردی دارد. و طبق گزارش دانش پذیران با دریافت بیست درصد از دوره نیز توانسته اند نتایج بسیار خوبی خلق کنند. اما با توجه به اینکه این دوره برای همکاران در نظر گرفته شده و تحلیل ها تخصصی انجام می‌شود ، استفاده از این دوره برای مادران توصیه نمی‌شود. و در صورت استفاده نیاز است از مربیان مجموعه به صورت انلاین طی کار با کودکشان مشاوره بگیرند.

پس از ثبت نام لایسنسی در اختیار شما قرار می‌ گیرد که با استفاده از آن، از طریق یک دستگاه می‌توانید به دوره تا یکسال پس از ثبت نام دسترسی داشته باشید. نحوه ی استفاده کاملا برای شما شرح داده می‌شود. و سوالات شما توسط پشتیبان پاسخ داده می‌شود.فیلم به صورت mp4 در اپلیکیشن اسپات‌پلیر.

درمانگران در حوزه ی یادگیری و توانبخشی ذهنی که کودکشان در هر مرحله از خواندن مشکل دارد. و‌ نیازمند دانشب برای کشف دلیل اصلی و حل بهینه‌ی مسئله با دسترسی به تمرینات سلسله مراتبی و کاربردی هستند.
نیاز این دوره بررسی کامل دوره‌ی اصول و مبانی است.

برای دریافت گواهینامه می‌بایست از طریق پنل کاربری وارد بخش ویرایش پروفایل بشوید و از قسمت آپلود گواهینامه، مدرک نظام پزشکی و نظام رواشناسی خود را ارسال کنید.

مدرس دوره: مونا قدسی

کاردرمانگر و روانشناس، بنیانگذار روش مهندسی یادگیری و صاحب امتیاز برند نردبانینو صاحب مجوز مرکز کاردرمانی سایه در منطقه ۳ تهران به مدت ۱۳ سال، سابقه کار بالینی حرفه‌ای به مدت ۱۸ سال، سابقه‌ی برگزاری دوره‌های روش نوین مهندسی یادگیری به مدت ۷ سال در تهران و شهرهای مختلف ایران

دوره های مرتبط

روش مهندسی یادگیری در ‌تسهیل یادگیری مهارت خواندن برای کودکانی با کمترین توجه و کمترین حافظه موفق بوده است.
روش مهندسی یادگیری در ‌تسهیل یادگیری مهارت خواندن برای کودکانی با کمترین توجه و کمترین حافظه موفق بوده است.
این دوره مخصوص کاردرمانگر، روانشناس، گفتار درمانگر و همه ی عزیزانی است که در عرصه‌ی آموزش و یاددهی هر توانایی یا مهارتی فعالیت می‌نمایند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تسهیل یادگیری مهارت خواندن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *